Rickard Larsson

Rickard Larsson
Sales
Rickard är expert på DSLR- och spegellösa kameror, studioljus, video och skrivare mm. Rickard har arbetat i den fotografiska industrin sedan 1999, både som fotograf och säljare. Rickard har varit hos Goecker sedan 2012. Kontakta Rickard för snabb och professionell service, om du har frågor, eller vill ha en offert.

rickard@goecker.se
Butik: 0840 83 82 59
Mobil: 0725 18 88 77

Fredrik Johansson

Fredrik Johansson
Rental och Sales
Fredrik är främst ansvarig for uthyrning, support och reparationer, men har också stort kunnande om professionell fotoutrustning i största allmänhet. Fredrik har mer än 15 år i branschen och har varit hos Goecker AB sedan starten 2010. Kontakta Fredrik om du vill hyra utrustning, har frågor, eller vill ha en offert.

fredrik@goecker.se
Butik: 0840 83 82 59
Mobil: 0709 68 87 77

Marcos Engman

Marcos Engman
Sales
Marcos är expert på allt som har med video att göra, men är också duktig på spegellösa- och DSLR-kameror. Marcos har arbetat inom foto- och filmbranschen sedan 90-talet. Kontakta Marcos för snabb och professionell service, om du har frågor, eller vill ha en offert.

marcos@goecker.se
Butik: 0840 83 82 59
Mobil: 0705 18 88 07

Eva Ekman

Eva Ekman
Sales
Eva har en lång butikserfarenhet inom foto och har arbetat med såväl professionella fotografer som entusiaster. Kontakta Eva för snabb och professionell service, om du har frågor, eller vill ha en offert.

eva@goecker.se
Butik: Direkt: 0840 83 82 59

Tomas Hedenström

Tomas Hedenström
Sales
Sales Stockholm, mellersta- och norra Sverige Tomas är uteförsäljare och Key Account. Han har arbetat med försäljning till professionella fotografer sedan 1987 och har lång erfarenhet av alla tänkbara avancerade ljus- och kamerasystem. Genom åren har han hunnit vara involverad hos flertalet yrkesfotobuiker. Kontakta Tomas om du har frågor, eller vill ha en offert.

tomas@goecker.se
Mobil: 070 586 4099

William Röhl

William Röhl
Sales assistant, Stockholm
William har arbetat hos Goecker sedan 2017. William hyr ut utrustning och arbetar med butiksförsäljning. Ring William om du saknar något och behöver snabb hjälp.

william@goecker.se
Butik: 0840 83 82 59

Erik Landsberg

Erik Landsberg
Business Manager
Verksamhetsansvarig för Goecker AB i Stockholmsområdet, mellersta och norra Sverige. Erik har jobbat med B2B försäljning inom den professionella fotobranschen i mer än 20 år, bl.a. hos både YFO och Network Innovation. Kontakta Erik om du har frågor, eller vill ha en offert.

erik@goecker.se
Mobil: 0705 443 444

Hans Högberg

Hans Högberg
Sales
Försäljnings-ansvarig för Goecker AB i Göteborg och västra Sverige. Hans har arbetat med försäljning till professionella fotografer sedan 1980. Började 1987 på YFO. Har varit på Goecker sedan september 2010. Kontakta Hans om du har frågor, eller vill ha en offert.

hans@goecker.se
Mobil: 0708 76 15 39

Daniel Nilsson

Daniel Nilsson
Sales
Försäljnings-ansvarig för Goecker AB i Malmö och södra Sverige. Daniel har arbetat med försäljning till professionella fotografer sedan 2000, först hos YFO 2000-2010 och hos Goecker sedan september 2010. Kontakta Daniel om du har frågor, eller vill ha en offert.

daniel@goecker.se
Mobil: 0733 12 13 41

Hans Jonasson

Hans Jonasson
Key account manager
Distributionsansvarig för svenska fotohandlare. Hans började i fotobranchen 1969. Han grundade YFO och var dess VD fram till 2007. Hans är den du skall kontakta om du som återförsäljare vill sälja några av de fabrikat som Goecker har agenturer för i Sverige.

hans.j@goecker.se
Mobil: 0708 85 55 50

Cookie policy

På Goecker.se använder vi cookies för att din upplevelse av webbplatsen ska bli så bra som möjligt. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du till att cookies används. Läs mer om vår cookiepolicy

OK